Metromierz do motocykla lub quada

Jesteś w swoim żywiole, gdy ścigasz się pojazdami motocyklem lub quadem? Zamontuj precyzyjny metromierz iTrip, w odpornej na kurz i wodę obudowie której wymiary zmniejszyliśmy do minimum.

Nie tylko właściciele samochodów czy pojazdów ssv mogą cieszyć się z posiadania metromierza iTRIP. Posiadamy w ofercie metromierze dedykowane do motocykli czu quadów, czyli tam gdzie ważne są niewielkie wymiary urządzenia praz duże czytelne wyświetlacze.
Specjalnie zbudowania obudowa ze stali, wyposażona w podówjne zabezpieczenie zabiezpiecza metromierz przed wodą i kurzem. 8 wbudowanych punktów mocujących ( każdy z gwintem M4 ) zapewni stabilne mocowanie wykluczające przesuwanie się czy odpadnięcie metromierza.
Wysokość wyświetlaczy dedykowanego do motocykli metromierza wynosi aż 20 mm.
Precyzję pomiaru zapewnia funkcja pomiaru przejechanej odległości z wykorzystaniem wbudowanego modułu GPS. Taki pomiar jest niezależny od uślizgów kół, chwil przebytych „w powietrzu” oraz nie wymaga kalibracji. Do metromierzy można podłączyć również 2 czujniki prędkości.

Metromierze mogą posiadać wbudowaną funkcję „jazdy na azymut”, czyli pomoc w dotarciu do celu który jest opisany w roadbook kierunkiem i odległością. Przy wykorzystaniu funkcji „jazdy na azymut” metromierz może przedstawić cel ( waypoint ) oraz drogę do niego na podłączonym urządzeniu Garmin.

Metromierze z tej grupy to doskonała propozycja dla amatorów, pasjonatów oraz kierowców zawodowo starujących w rajdach.

Shopping Cart
Scroll to Top