Metromierze do rajdów przeprawowych

Lubisz pokonywać autem trudne trasy? Przeprawy przez wodę czy podjazdy pod strome górki, stanowią dla Ciebie ogromną frajdę?

Zamontuj metromierz który poprawnie pracuje nawet pod wodą.

Metromierz do rajdów przeprawowych powinien charakteryzować się prostą obsługą i odpornością na warunki zewnętrzne: wodę, kurz , temperaturę.

Posiadamy w ofercie serie metromierzy które sprawdzą się w rajdach przeprawowych. Każdy z metromierz serii H doskonale spełni swoje zadanie. Wybór modelu pozostawiamy Tobie.

Każdy metromierz seri H to:

  • specjalnie zbudowania obudowa ze stali,
  • podwójne uszczelki zabiezpieczają metromierz przed wodą i kurzem
  • 8 wbudowanych punktów mocujących ( każdy z gwintem M4 ) zapewni stabilne mocowanie wykluczające przesuwanie się czy odpadnięcie metromierza
  • wysokość wyświetlaczy dedykowanego do przepraw metromierza H-51 wynosi aż 20 mm. Możesz wybrać również bardziej rozbdowane modele z większą ilością wyświetlanych jednocześnie parametrów z wyświetlaczami LED o wysokości 14 mm lub wyświetlaczem LCD.

Precyzję pomiaru odległości zapewnia:

  • pomiar odległości z jednego lub dwóch czujników prędkości
  • pomiaru odległości z wykorzystaniem wbudowanego modułu GPS. Taki pomiar jest niezależny od uślizgów kół, chwil przebytych „w powietrzu” oraz nie wymaga kalibracji.

Dodatkowo metromierze mogą posiadać wbudowaną funkcję „jazdy na azymut”, czyli pomoc w dotarciu do celu który jest opisany w roadbook kierunkiem i odległością. Przy wykorzystaniu funkcji „jazdy na azymut” metromierz może przedstawić cel ( waypoint ) oraz drogę do niego na podłączonym urządzeniu Garmin.

Metromierze z tej grupy to doskonała propozycja dla amatorów, pasjonatów oraz kierowców zawodowo starujących w rajdach przeprawowo-terenowych.

Shopping Cart
Scroll to Top